Avrupa – AilemCard®

YOL YARDIM
HİZMETİ

Yurt dışından Türkiye’ye geldiğinizde kullandığınız araç ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda Avrupa – AilemCard’ın ücretsiz yol yardım hizmetinden faydalanabilir, seyahatinize kaldığınız yerden keyifle devam edebilirsiniz. 

Avrupa - AilemCard

YOL YARDIM

Yurt dışından Türkiye’ye geldiğinizde kullandığınız araç ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız aramanız gereken tek bir numara olması işinizi çok kolaylaştıracak. Avrupa – AilemCard üyeleri araç arızası, kaza, lastik patlama vb durumlarda tek bir numara ile çekici, yol asistanı, ikame araç gibi hizmetlerden kolayca yararlanabilir. Böylelikle siz seyahatinize kaldığınız yerden keyifle devam ederken, 60 km’e kadar  yol yardım ekibimiz sizin adınıza aracınızın arızası ile ilgilenir.

Yoldaki en hızlı yardımcınız Avrupa – AilemCard; 7 gün 24 saat, Türkiye’nin her yerinde sadece bir telefon kadar uzağınızda. Yolda aracınızın başına gelebilecek her türlü aksilik için bize ulaşmanız yeterli.  Siz de ailemize katılın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanın.

AVRUPA - AİLEMCARD

Türkiye'de Ailem var!

Neden Avrupa - AilemCard?

Sağlık danışmanlığı, seyahat sigortası, 7/24 danışmanlık, araç kiralama, yol yardımı, konaklama, restoran ve anlaşmalı markalarda geçerli indirim fırsatları ile Türkiye’de geçirdiğiniz süre boyunca ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.

Nasıl Kullanılıyor?

Web sitemizde yer alan başvuru formunu veya mobil uygulama üzerindeki başvuru formunu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Avrupa – AilemCard üyelerine özel indirim fırsatlarını ve markalara özel anlaşmaları mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.