Avrupa – AilemCard®

YEME
İÇME

Türkiye’de bulunduğunuz süre boyunca, Avrupa – AilemCard anlaşmalı restoran ve kafelerde size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Avrupa - AilemCard

YEME VE İÇME

Yurtdışında yaşarken Türkiye’ye dair sizin de en çok özlediğiniz şey birbirinden eşsiz tatlara sahip Türk mutfağı mı? Hepimizin bildiği gibi yöreden yöreye farklılaşan pek çok lezzeti bünyesinde barındıran Türk mutfağı lezzetli olduğu kadar aynı zamanda sağlıklı bir mutfaktır. Dünyanın en önemli 3 mutfağı Çin, Fransız ve Tük mutfağı olarak kabul edilmektedir. Türk mutfağı genel olarak kebap, döner gibi et ağırlıklı menüler ile dünya çapında tanınsa da zengin sebze ve tahıl yemekleri için aslında vegan ya da vejetaryan mutfağı için de sonsuz seçenek sunmaktadır.

Yiyecekler kültürümüzün bütünleyici bir parçasıdır ve aslında bu kültür küçük yaşlardan itibaren öğrendiğimiz bir olgudur. Bu nedenledir ki özellikle yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarının en çok özlemini duyduğu konulardan biri de yemek olmaktadır.

Avrupa – AilemCard olarak bu özleminizi çok iyi anlıyor ve size bu özel konuda hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Yörelerimize ait farklı tatları deneyimleyebileceğiniz; hem lezzet hem de hizmet anlayışı ile öne çıkmış anlaşmalı restaurantlarımızda size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için sizi de ailemize katılmaya davet ediyoruz.

Avrupa - AilemCard

Türkiye'de Ailem var!

Neden Avrupa - AilemCard?

Sağlık danışmanlığı, seyahat sigortası, 7/24 danışmanlık, araç kiralama, yol yardımı, konaklama, restoran ve anlaşmalı markalarda geçerli indirim fırsatları ile Türkiye’de geçirdiğiniz süre boyunca ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.

Nasıl Kullanılıyor?

Web sitemizde yer alan başvuru formunu veya mobil uygulama üzerindeki başvuru formunu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Avrupa – AilemCard üyelerine özel indirim fırsatlarını ve markalara özel anlaşmaları mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.