Avrupa – AilemCard®

SAĞLIK
HİZMETLERİ

Yurt dışından Türkiye’ye tatil veya iş gezisi amacı ile geldiğinizde yaşayabileceğiniz herhangi bir sağlık sorunu için endişelenmenize gerek yok. Avrupa – AilemCard ekibi tedavi süreciniz boyunca har zaman yanınızda.

Avrupa - AilemCard

SAĞLIK HİZMETLERİ

Yurt dışından Türkiye’ye tatil veya iş gezisi amacı ile geldiğinizde yaşayabileceğiniz herhangi bir sağlık sorunu için endişelenmenize gerek yok. Avrupa – AilemCard sağlık danışmanları sağlık sorununuz ile ilgili ekip ile iletişime geçtiğiniz an, sizin adınıza size en uygun hastane ve hekim organizasyonunu yapıp sağlığınıza en kısa sürede kavuşmanız için tüm süreci planlar.

Avrupa – AilemCard sağlık danışmanlarının sunduğu hizmetler bununla kalmıyor. Seyahat tarihinizin öncesinde ekibimiz ile iletişime geçerek, saç ekiminden diş tedavisine, obezite cerrahisinden tüp bebek tedavisine kadar pek çok alanda başarılı hekimler tarafından uygulanacak tedavilerin planlamasını ve organizasyonunu sizin adınıza gerçekleştirebiliriz.

Siz de tedaviniz veya planladığınız estetik uygulamalar için Türkiye’yi tercih ediyorsanız, şu an doğru yerdesiniz. Hemen üyelik oluşturun ve Avrupa – AilemCard dünyasının sağlık hizmetlerinden anında yararlanmaya başlayın.

Avrupa - AilemCard

Türkiye'de Ailem var!

Neden Avrupa - AilemCard?

Sağlık danışmanlığı, seyahat sigortası, 7/24 danışmanlık, araç kiralama, yol yardımı, konaklama, restoran ve anlaşmalı markalarda geçerli indirim fırsatları ile Türkiye’de geçirdiğiniz süre boyunca ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.

Nasıl Kullanılıyor?

Web sitemizde yer alan başvuru formunu veya mobil uygulama üzerindeki başvuru formunu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Avrupa – AilemCard üyelerine özel indirim fırsatlarını ve markalara özel anlaşmaları mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.