Güvenli Yuvam Konut Sigortası

Güvenli Yuvam Konut Sigortası ev sahibi veya kiracı olan sigortalının evini, içindeki eşyaları ve konutun yer aldığı binayı olası her türlü riskle karşı güvence altına alan avantajlı ve geniş teminatlı bir ev paket sigortasıdır.
Güvenli Yuvam Konut Sigortası ile yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, elektronik eşyanın uğrayacağı zarardan kira kaybına uzanan çok kapsamlı teminatlar sunulmaktadır. Konut güvenliği söz konusu olduğundan tüm ihtimallerin göz önünde bulundurularak tasarlandığı ürün, ev içinde yaşayan bireyleri dahi hukuki uyuşmazlıklara karşı teminat altına alınmaktadır.

TEMİNATLAR

– Yangın, Yıldırım, İnfilak
– Konut Ek Teminatları (Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması ile Kara, Hava, Deniz Taşıtları Çarpması, Kar Ağırlığı, Enkaz Kaldırma Masrafları)
– Hırsızlık
-GLKHHKNH(Grev,Lokavt,Kargaşalık,HalkHareketleri,KötüNiyetliHareketler) +Terör
– Yangın ve Dahili Su Mali Sorumluluk (Kiracı ve Komşuluk Sorumluluk ve Malikin Kiracıya Sorumluluğu)
– Kazaen Kırılma
– Eşyaların Başka Bir Adreste Teminat Altında Bulunması
– Enflasyon Endeksi Hasar Onarım Hizmetleri
– Değerli eşya bedeli (toplam eşya bedelinin %30’u oranında)
– Nakit Para
– Kira Kaybı
– Deprem

– Sel ve Su Baskını
– Eskiye Yeni Teminatı
– Elektronik Cihaz Sigortası – Ferdi Kaza
– Cam Kırılması
– Hukuksal Koruma – Eksik Sigorta
– Geçici İkametgah Masrafları – 3.Şahıs Mali Mesuliyet
– Sabit Tesisat Hırsızlık (Bina için)
– Cüzdan Kaybı
– Elektrik kesintisi nedeniyle gıda bozulması teminatı
– Yakıt Sızması
– İzolasyon Kaybı
– Misafirlere ait eşyalar
– Makina Kırılması Sigortası
– Kiracı Boya Badana vb. Masrafları(Eşya Poliçeleri İçin) – Gulf Sigorta Ev yardım

Güvenli Yuvam Sigortası ile hem eviniz hem de sizin için eşsiz güvenceler ve mutlaka gereksinim duyacağınız faydalı hizmetler sunulmaktadır.

Çilingir Hizmeti
Anahtarlarınızı mı kaybettiniz ya da evde mi unuttunuz? Gulf Sigorta Ev Yardım, bu sorunu hemen çözecek çilingir organizasyonunu üstlenir, üstelik yol ve işçilik maliyetlerini de sizin için karşılar.

Kombi Klima Hizmeti
Yıllık klima ve kombi bakımını artık sizin düşünmenize gerek yok. Güvenli Yuvam Konut Sigortası’na sahip olanlar için bakım hizmeti derhal sağlanır.

Cam Kırılması Tamiri
Belki bir kaza sonucu camlarınız kırıldı. Camlarınızın kırılması veya çatlaması durumunda Gulf Sigorta Ev yardım evinizin bulunduğu bölgeye en yakın camcıyı size yönlendirerek hasarınız en kısa
sürede giderilmesini sağlar.

Elektrik ve Tesisat Tamiri
En sık karşılaşılan sorunlar arasında elektrik veya tesisatla ilgili olanlar yer alır. Konutunuzun dahili elektrik tesisatında oluşabilecek bir problem halinde Gulf Sigorta Ev Yardım evinizin bulunduğu bölgeye en yakın elektrikçiyi size yönlendirerek en kısa sürede sorunun çözülmesini sağlar.

Diş Check-up Hizmeti
Güvenli Yuvam Konut Sigortası poliçesi Diş Check-up ve Diş Taşı temizliği hizmetlerini de kapsayan bir pakettir. Bu ihtiyaçlarınız yılda bir kez teminat kapsamında ücretsiz olarak karşılanır. Gulf Sigorta Ev yardım Anlaşmalı Diş Hekimleri’nde geçerlidir.

Acil Sayılan Durumlarda Ambulans Gönderimi
Gulf Sigorta, bu poliçeye sahip Sigortalının ve/veya konutta yaşayan yakınlarının ve/veya misafirlerinin konut içinde rahatsızlanması veya yaralanması sonucu sigortalının konutuna doktor
veya ambulans gönderilmesi talep edildiğinde konutun bulunduğu bölgeye en yakın yerden ambulansı Sigortalının onayıyla gönderir. Ayrıca Sigortalının evinde oluşacak acil durumlarda konaklama masrafları, faturaların ödenmesi, dâhili su tesisatı masrafları, güvenlik hizmeti, ilaç ve sarf malzeme gönderimi, kurye servisi ve 365 gün 7/24 kullanılabilecek bilgi hizmetleri servisi Gulf Sigorta Ev yardım da hizmetinizde.

GULF Sigorta Ürünleri İle Hayatınızı Güvence altına Alın!