Avrupa – AilemCard®

GİYİM
ALIŞVERİŞ

Avrupa – AilemCard üyeleri Türkiye’de yapacakları alışverişlerde markaların özel fırsatlarından ve indirimlerinden faydalanır. 

Avrupa - AilemCard

GİYİM / ALIŞVERİŞ

Avrupa – AilemCard üyeleri alışveriş yaparken de avantajlı fiyatlardan ve markaların özel indirimlerinde faydalanır. Sezonun en trend giysilerinden teknoloji ürünlerine, Türkiye’den sevdikleriniz için alacağınız hediyelerden mücevher ve altın alışverişine kadar pek çok farklı alanlarda indirimli fiyatlar sizi bekliyor.
Yapmanız gereken tek şey, Avrupa – AilemCard üyeliğinizi tamamlamak ve alışveriş rotanıza anlaşmalı markalarımızı da eklemek olacak.

AVRUPA - AİLEMCARD

Türkiye'de Ailem var!

Neden Avrupa - AilemCard?

Sağlık danışmanlığı, seyahat sigortası, 7/24 danışmanlık, araç kiralama, yol yardımı, konaklama, restoran ve anlaşmalı markalarda geçerli indirim fırsatları ile Türkiye’de geçirdiğiniz süre boyunca ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.

Nasıl Kullanılıyor?

Web sitemizde yer alan başvuru formunu veya mobil uygulama üzerindeki başvuru formunu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Avrupa – AilemCard üyelerine özel indirim fırsatlarını ve markalara özel anlaşmaları mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.