Avrupa – AilemCard®

7/24
DANIŞMANLIK

Türkiye seyahatiniz boyunca yaşayabileceğiniz herhangi bir durum karşısında alanında uzman kadrosu ile Avrupa – AilemCard 7/24 yanınızda. 

Avrupa - AilemCard

7/24 DANIŞMANLIK

Her ne kadar olmasını istemesek de, gerek iş hayatında, gerekse sosyal hayatta danışmamız gereken konular veya çözülmesi gereken sorunlar olabiliyor. İşte bu sorunların Türkiye’de geçireceğiniz süreyi olumsuz yönde etkilememesi için alanında uzman danışman ekibimiz ile 7/24 desteğe hazırız.

Etkin ve hızlı iletişim becerileri, farklı alanlarda uzmanlaşmış danışmanlık firmaları ile bağlantıları ve profesyonel süreç yönetimi ile Avrupa – AilemCard danışmanları tüm ihtiyaçlarınızı karşılar ve hem maddi açıdan hem de zaman açısından herhangi bir kayıp yaşamanızın önüne geçer.

Ailemize hemen katılın siz de bu ayrıcalıklı dünyanın keyfini çıkarın!

Avrupa - AilemCard

Türkiye'de Ailem var!

Neden Avrupa - AilemCard?

Sağlık danışmanlığı, seyahat sigortası, 7/24 danışmanlık, araç kiralama, yol yardımı, konaklama, restoran ve anlaşmalı markalarda geçerli indirim fırsatları ile Türkiye’de geçirdiğiniz süre boyunca ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.

Nasıl Kullanılıyor?

Web sitemizde yer alan başvuru formunu veya mobil uygulama üzerindeki başvuru formunu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Avrupa – AilemCard üyelerine özel indirim fırsatlarını ve markalara özel anlaşmaları mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.