Avrupa – AilemCard®

ARAÇ
KİRALAMA

Yurt dışından Türkiye’ye geldiğinizde seyahatiniz boyunca kullanabileceğiniz aracınıza  kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmak, herhangi bir sorun yaşadığınızda 7/24 profesyonel destek almak ister misiniz? Hemen Avrupa – AilemCard’a üye olun, araç kiralama ayrıcalıklarından faydalanın. 

Avrupa - AilemCard

ARAÇ KİRALAMA

Yurt dışında Türkiye’ye geldiğinizde gidilecek çok yer, gezilecek çok adres var. Tüm bunları araba olmadan yapmak size hem vakit kaybettirecek hem de konfordan uzak bir seçim olacak. Oysa Avrupa – AilemCard’ın sunduğu araç kiralama hizmetinde faydalanarak, çok uygun fiyatlara aracınızı kiralayabilir, seyahatinizi hem daha avantajlı hem de daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Geniş portföyümüz ile ihtiyaçlarınız için en uygun araca en kısa sürede ulaşmanızı sağlarız. Üstelik çok özel fiyatlarla.

Araç kiralamada güvenilir, kaliteli, hızlı bir hizmeti avantajlı fiyatlar ile almak için Avrupa – AilemCard’a üye olmanız yeterli.

AVRUPA - AİLEMCARD

Türkiye'de Ailem var!

Neden Avrupa - AilemCard?

Sağlık danışmanlığı, seyahat sigortası, 7/24 danışmanlık, araç kiralama, yol yardımı, konaklama, restoran ve anlaşmalı markalarda geçerli indirim fırsatları ile Türkiye’de geçirdiğiniz süre boyunca ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.

Nasıl Kullanılıyor?

Web sitemizde yer alan başvuru formunu veya mobil uygulama üzerindeki başvuru formunu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Avrupa – AilemCard üyelerine özel indirim fırsatlarını ve markalara özel anlaşmaları mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.