Seyahatten, araç kiralamaya, hastaneden, estetiğe, mücevherden, giyime, yemeğe Avrupa – AilemCard üyelerine özel ayrıcalıklar yaratıyoruz.

Artık Sizin Her Zaman Yanınızda Olan Bir Aileniz Var.

Avrupa – AilemCard dünyasını, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’de geçirdikleri süreyi sorunsuz ve konforlu bir hale getirmek için tasarladık. Ailemize hemen katılın siz de bu ayrıcalıklı dünyanın keyfini çıkarın!

Avrupa – AilemCard üyesi olarak; seyahat sağlık sigortası, tıbbi danışmanlık, araç yol yardım ve 7/24 danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin en prestijli restoran, otel, giyim veya alışveriş markalarının Avrupa – AilemCard üyelerine özel indirimlerinden yararlanarak seyahatinizi çok daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Tüm bu ayrıcalıkların dışında seyahat ile ilgili bilet, otel rezervasyonu gibi detaylar için seyahat danışmanlığı, Türkiye’de bulunduğunuz süre boyunca keyifle gezmek için araç kiralama gibi konularda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.

Avrupa - AilemCard

Türkiye'de bir ailen var!

“Avrupa - AilemCard dünyasını, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’de geçirdikleri süreyi sorunsuz ve konforlu bir hale getirmek için tasarladık. Ailemize hemen katılın siz de bu ayrıcalıklı dünyanın keyfini çıkarın!”
AilemCard

Google PlayStore ve Apple AppStore mağazalarından indirebilirsiniz!

Uygulamamızı istediğiniz cihazınıza kolayca indirip fırsatları kullanmaya başlayabilirsiniz.

AİLEM'LE DAHA DA MUTLUYUZ

Avrupa – AilemCard dünyası, yurt dışından Türkiye’ye geldiğinizde size hayatı kolay ve keyifli hale getirecek ayrıcalıkların ve fırsatların olduğu bir dünyadır.

Avrupa – AilemCard üyeliğiniz ile;

Seyahat sağlık sigortası, tıbbi danışmanlık, 7/24 danışmanlık ve yol yardım hizmetlerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Giyimden beyaz eşyaya, yeme-içmeden konaklamaya pek çok farklı alanda sunulan Avrupa – AilemCard indirimleri ile harcamalarınızda size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de geçirdiğiniz süre boyunca ortaya çıkabilecek hastalık veya kaza gibi durumlarda, planlı tedavilerde ve estetik uygulamalarda alanında uzman danışmanlarımızın sunacağı sağlık danışmanlığı hizmeti ile bu süreci kolay ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Siz de hemen web sitesi veya mobil uygulama üzerinden üyelik oluşturun, Avrupa – AilemCard dünyasına katılın!